AMD Ryzen 5 7600 vs Intel Core Ultra 7 265K
Porównaliśmy AMD Ryzen 5 7600 i Intel Core Ultra 7 265K: oczekiwany FPS w popularnych grach w 1080p, 1440p i 4K, tabela specyfikacji i ceny w sklepach. Sprawdź, co wygrywa.
AMD Ryzen 5 7600 vs Intel Core Ultra 7 265KIntel Core Ultra 7 265K osiąga w grach o ~10% więcej FPS.Fortnite 1080p: 295 vs 325 FPS.
Porównanie FPS
Średni FPS w parze z GeForce RTX 5090 w FHD - 1080p, ustawienia „High”.
| AMD Ryzen 5 7600 | Intel Core Ultra 7 265K | |
|---|---|---|
| Fortnite | 295 FPS | 325 FPS |
| Counter-Strike 2 | 440 FPS | 485 FPS |
| Cyberpunk 2077 | 160 FPS | 175 FPS |
| Valorant | 620 FPS | 685 FPS |
| COD: Warzone | 195 FPS | 215 FPS |
| Battlefield 6 | 160 FPS | 175 FPS |
| PUBG: Battlegrounds | 275 FPS | 305 FPS |
| Rainbow Six Siege | 395 FPS | 435 FPS |
| Marvel Rivals | 175 FPS | 190 FPS |
| GTA V | 130 FPS | 140 FPS |
| Red Dead Redemption 2 | 155 FPS | 170 FPS |
| Escape from Tarkov | 95 FPS | 105 FPS |
| Rust | 125 FPS | 135 FPS |
| Minecraft | 395 FPS | 435 FPS |
Specyfikacja
| Model | AMD Ryzen 5 7600 | Intel Core Ultra 7 265K |
|---|---|---|
| Wynik wydajności w grach | 69 | 76 |
| TDP | 65 W | 125 W |
Ceny w sklepach

AMD Ryzen 5 7600
≈755,56 zł
Do sklepuChcesz ulepszyć swój komputer?
Otwórz konfiguratorZłóż kompatybilną konfigurację lub porównaj ceny podzespołów w sklepach.
Inne porównania
FPS z popularnymi parami
Obliczenia są przybliżone - rzeczywista różnica zależy od gry, ustawień i sterowników.